Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie - Rekrutacja 2018 - UMCS Lublin

Kobieta kieszonkowiec zatrzymana przez ostrowiecką Policję

Jak informuje ostrowiecka Policja, 27 sierpnia przez dzielnicowego z ostrowieckiej policji, została zatrzymana 61-letnia kobieta, która na targowisku miejskim w Ostrowcu Świętokrzyskim usiłowała okraść 36-letnią kobietę. Zatrzymana przez policję kobieta była już wcześniej notowana za kradzieże „kieszonkowe”. Za to przestępstwo grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 27 sierpnia około godziny 9:30. 36-letnia kobieta podeszła do patrolującego Targowisko Miejskie funkcjonariusza. Poinformowała o próbie kradzieży.

portfelPolicja

Jak wynikało z relacji pokrzywdzonej, w trakcie zakupów przy jednym ze stoisk nagle poczuła, że ktoś trzyma rękę w jej torebce i próbuje wyciągnąć z niej portfel. Zauważona przez poszkodowaną kobieta zaczęła szybko się oddalać. 36- latka nie pozostawiła próby kradzieży bez zakończenia sprawy i wskazała  dzielnicowemu osobę która próbowała ją okraść. Kobieta na widok policjanta próbowała uciec,  jednak została zatrzymana. Jak ustalono w portfelu, który próbowała ukraść znajdowały się dokumenty pokrzywdzonej, karty bankomatowe, oraz pieniądze w kwocie 260 złotych.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Kobieta kieszonkowiec zatrzymana przez ostrowiecką Policję"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*