Uwaga kierowcy! Utrudnienia na Bałtowskiej

W związku z rozbudową drogi wojewódzkiej nr 754 relacji Ostrowiec Świętokrzyski – Bałtów – Solec nad Wisłą, w tym ulicy Bałtowskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim, wykonawca – firma SKANSKA S.A. informuje o zmianach w organizacji ruchu. Od wtorku, 7 marca droga jest całkowicie zamknięta od skrzyżowania ulicy Bałtowskiej z ulicą Samsonowicza w Ostrowcu Św. do miejscowości Czekarzewice.

W związku z powyższym zaplanowano objazdy: dla pojazdów o masie powyżej 12 ton objazdy odbywać się będą: ulicą Samsonowicza w kierunku drogi wojewódzkiej nr 755, a następnie przez Ćmielów, Ożarów, Czekarzewice i Lipsko.

Objazdy dla pojazdów poniżej 12 ton: od skrzyżowania Alei Jana Pawła II z ulicą Siennieńską w Ostrowcu Świętokrzyskim, przez Sienno, Walentynów i Solec nad Wisłą.

Jednocześnie wykonawca – firma SKANSA S.A. informuje że wprowadzone zamknięcie nie dotyczy: pojazdów budowy i przejazdu za zgodą kierownika budowy, pojazdów służbowych Policji i Straży Pożarnej, pojazdów służb komunalnych i utrzymania dróg, pojazdów komunikacji zbiorowej, dojazdu do posesji w miejscowościach: Sudół, Maksymilianów, Rudka Bałtowska, Bałtów, Skarbka, Pętkowice, Okół, Michałów, Czekarzewice I oraz Czekarzewice II.

Źródło: “Puls. Dwutygodnik Powiatu Ostrowieckiego”.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Uwaga kierowcy! Utrudnienia na Bałtowskiej"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*