Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie - Rekrutacja 2019 /></a></div>	<br>
	
	
<div class=

Groźny wypadek w miejscowości Boksycka. Na miejscu obecne było Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Dziś (dnia 27 marca 2017 roku) w godzinach rannych doszło do wypadku dwóch samochodów osobowych w miejscowości Boksycka w gminie Kunów na drodze krajowej nr 9. W wyniku zderzenia aut dwie osoby zostały ranne.

Jak informuje rzecznik Straży Pożarnej w Ostrowcu Świętokrzyskim, doszło do wypadku z udziałem dwóch aut osobowych (Daewoo Tico oraz Toyota Avensis). Pasażer i kierowca samochodu Daewoo Tico na skutek dachowania zostali uwięzieni w pojeździe. Kierowca Toyoty Avensis o własnych siłach opuścił pojazd. Działania straży pożarnej polegały na natychmiastowym wydostaniu uwięzionych osób z samochodu Daewoo Tico przy pomocy narzędzi hydraulicznych, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym (osoby te były przytomne) oraz zabezpieczeniu lądowiska dla zadysponowanego na miejsce zdarzenia lotniczego pogotowia ratunkowego. Na miejscu zdarzenia obecny był również patrol policji oraz pogotowie ratunkowe. Po wydobyciu osoby poszkodowane przekazano przybyłym na miejsce akcji ratownikom z pogotowia ratunkowego. W akcji ratowniczej udział brało 4 samochody ratowniczo-gaśnicze, w tym 13 ratowników. Akcja trwała około 2 godzin.

Foto: PSP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Groźny wypadek w miejscowości Boksycka. Na miejscu obecne było Lotnicze Pogotowie Ratunkowe."

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*