Policjanci i pracownicy cywilni ostrowieckiej komendy kolejny raz oddawali krew

W piątek w ostrowieckim Oddziale Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach odbyła się Wiosenna Akcja Honorowego Oddawania Krwi. Policjanci i pracownicy cywilni z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim oddawali krew potrzebującym przyłączając się do ogólnopolskiej akcji pn.”spoKREWnieni służbą”.

Policjanci i pracownicy cywilni z ostrowieckiej komendy  w ramach ogólnopolskiej akcji pn.”spoKREWnieni służbą” po raz kolejny oddawali  krew potrzebującym. Zbiórka krwi  odbyła się  w ostrowieckim Oddziale Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach.

„spoKREWnieni służbą”- ta ogólnopolska akcja została zorganizowana w hołdzie Żołnierzom Wyklętym, ale także aby zwrócić uwagę na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oraz zachęcić kolejne osoby do oddawania krwi na rzecz osób potrzebujących.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Policjanci i pracownicy cywilni ostrowieckiej komendy kolejny raz oddawali krew"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*