Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie - Rekrutacja 2019 /></a></div>	<br>
	
	
<div class=

Ostrowiecka młodzież opanowała Kielce!

Młodzi działacze społeczni – Patryk Stępień i Martyna Cichocińska z Ostrowca Świętokrzyskiego, zorganizowali 12 kwietnia w Kielcach wydarzenie pod nazwą Active Day, które miało na celu zachęcić kielecką młodzież do działalności społecznej i wolontariatu. Jednym z gości specjalnych eventu był czołowy polski YouTuber – Cyber Marian.

12 kwietnia, w Centrum Edukacji Artystycznej CEART w Kielcach, odbyło się wydarzenie Active Day, organizowane przez młodych ludzi z Ostrowca Świętokrzyskiego. Event był kolejną edycją hucznej imprezy zorganizowanej w ostatnim czasie – Passion Day, która w naszym mieście zgromadziła ponad 300 uczestników. Podobnie jak w Ostrowcu, tak i w Kielcach prelegenci mieli za zadanie zainspirować młodzież do działalności społecznej i wolontariatu, przekazać im ogromną dawkę „powera” do działania i przytoczyć dobre praktyki.

Wśród prelegentów tej edycji wydarzenia znalazł się m.in. czołowy polski YouTuber – Cyber Marian, z charakterystycznymi cybergałami – okularami z denek od słoików. Opowiadał o swojej pasji, którą jest kręcenie filmów i publikowanie ich w sieci. Uczestnicy mogli zadawać pytania podczas rozmowy na scenie, moderowanej przez organizatorów wydarzenia. Oprócz sławnego YouTubera, na scenie pojawili się również: blogerka Wiktoria Adaś, poseł Artur Gierada, uczestniczka programu Dancing with the Stars – Taniec z Gwiazdami – Kamila Drezno, prezes Stowarzyszenia PISK Katarzyna Cukierska, prezes Fundacji „Kwitnące Talenty” z Opola – Piotr Koziol, inicjatorka MRM Kielce – Magdalena Malec czy działacz międzynarodowy – Michał Braun.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Ostrowiecka młodzież opanowała Kielce!"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*