Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie - Rekrutacja 2019 /></a></div>	<br>
	
	
<div class=

29-latek pobił i okradł 22-letniego mężczyznę, mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego

Ostrowieccy policjanci zatrzymali 29- latka podejrzanego o dokonanie rozboju na 22- letnim mieszkańcu Ostrowca Świętokrzyskiego. Mężczyzna uderzył pięścią w twarz pokrzywdzonego i zabrał mu z kieszeni pieniądze w kwocie 80 złotych. We wtorek został doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie wobec niego środków zapobiegawczych.

Do zdarzenia doszło w miniony sobotni wieczór w Denkowie. Jak wynika z ustaleń, do siedzącego na przystanku autobusowym, nietrzeźwego, 22- latka  podszedł znany mu osobiście  29 – letni mężczyzna. Uderzył pokrzywdzonego pięścią w twarz, a gdy ten się przewrócił przeszukał mu kieszenie spodni i zabrał pieniądze w kwocie 80 złotych. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia, a pokrzywdzony o całym zajściu powiadomił ostrowieckich policjantów. W niedzielę po południu, na placu zabaw przy jednej z ulic w Ostrowcu Świętokrzyskim  funkcjonariusze  zatrzymali 29 – letniego mężczyznę podejrzewanego o dokonanie tego przestępstwa. W chwili zatrzymania miał 0,4 promila alkoholu w organizmie. Śledczy przedstawili mu zarzuty dokonania rozboju. We wtorek kryminalni doprowadzili go do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie wobec niego środków zapobiegawczych. Za dokonanie rozboju kodeks karny przewiduje karę do 12 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "29-latek pobił i okradł 22-letniego mężczyznę, mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*