Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie - Rekrutacja 2019 /></a></div>	<br>
	
<div class=

Wyjątkowe promocje z okazji otwarcia Biedronki przy ul. Sandomierskiej 89

Z okazji otwarcia sklepu Biedronka przy ul. Sandomierskiej 89 w Ostrowcu Świętokrzyskim dla klientów przygotowano specjalną ofertę produktów w atrakcyjnych cenach, która obowiązuje do 9 stycznia br. lub do wyczerpania zapasów – informuje Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska S.A. (właściciel sieci sklepów Biedronka).

Wśród artykułów spożywczych znalazły się m.in.: mandarynki w cenie 2,99 zł/kg (57% taniej), cytryny w cenie 3,75 zł/kg (53% taniej), mleko UHT 3,2% Prawdziwe Mleczna Dolina 1 l w cenie 1,89 zł/opak czy świeży filet z piersi kurczaka Kraina Mięs w cenie 12,99 zł/kg (18% taniej). Klienci mogą również skorzystać z ofert promocyjnych na artykuły przemysłowe, m.in. na: smartwatch Hykker Chrono 2 w cenie 125 zł/szt., odkurzacz z filtrem wodnym Hoffen w cenie 179 zł/szt. oraz wagę łazienkową Hoffen w cenie 27,99 zł/szt. Biedronka przygotowała również ofertę odzieży i butów w atrakcyjnych cenach, wśród nich dostępne są m.in. produkty marki Tom&Rose – w tym kurtki zimowe damskie i męskie w cenie 59,90 zł/szt.

Sklep w Ostrowcu Świętokrzyskim został zaprojektowany według nowoczesnych standardów obowiązujących dla sieci Biedronka. Dla jeszcze większego komfortu zakupowego klientów tej placówki zapewniono przestronne wnętrze, w tym salę sprzedaży o powierzchni 670 m². Klienci mają do dyspozycji 57 miejsc parkingowych, w tym również przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

Nasza redakcja pozwoliła sobie zadać następujące pytanie do Zarządu sieci sklepów Biedronka: „Czy śledztwo w sprawie podpalenia Państwa sklepu w/w lokalizacji zostało zakończone i czy mogą już Państwo udzielić więcej szczegółów na ten temat?”

Otrzymaliśmy następującą odpowiedź:

W odniesieniu do pozostałych kwestii informujemy, że sieć Biedronka nie jest stroną prowadzonego postępowania, w związku z powyższym, nie jest właściwym adresatem tego pytania.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Wyjątkowe promocje z okazji otwarcia Biedronki przy ul. Sandomierskiej 89"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


"Wyższa