Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie - Rekrutacja 2018 - UMCS Lublin

Ostrowiec Świętokrzyski


Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami naszego miasta. Straż Miejska czuwała nad bezpieczeństwem. Fotogaleria

Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami naszego miasta. Nadzór w zakresie ładu i porządku publicznego podczas przejścia orszaku, jak i w trakcie uroczystości na Rynku stanowił w dniu dzisiejszym jedno z głównych zadań ostrowieckich strażników miejskich. Straż Miejska współdziałała w tym zakresie z organizatorami i Policją. Do zabezpieczenia orszaku wyznaczone zostały piesze i zmotoryzowane patrole Straży Miejskiej.

Około godz.13.00 trzy procesyjne orszaki wyszły z parafii Miłosierdzia Bożego na os. Ogrody, z parafii Najświętszego Serca Jezusowego na ul. Piaski i z parafii św. Michała Archanioła. Zakończenie przemarszu w/w orszaków nastąpiło na ostrowieckim Rynku, który był miejscem kulminacyjnym, gdzie oficjalnie rozpoczęło się świętowanie uroczystości Objawienia Pańskiego.

Foto: Straż Miejska Ostrowiec Świętokrzyski

 

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami naszego miasta. Straż Miejska czuwała nad bezpieczeństwem. Fotogaleria"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*