Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie - Rekrutacja 2019 /></a></div>	<br>
	
<div class=

W CKU o prawie pracy i przedsiębiorczości

W Centrum Kształcenia Ustawicznego cyklicznie prowadzone są działania mające na celu zwiększenie świadomości słuchaczy w zakresie prawa pracy i kształtowanie postaw przedsiębiorczych.

W grudniu przedstawiciel Państwowej Inspekcji Pracy przeprowadził szkolenie z wybranych aspektów prawa pracy. Sala konferencyjna CKU wypełniła się po brzegi zainteresowanymi tematem słuchaczami.

W związku z tym, że zależy nam na wykształceniu naszych słuchaczy na dobrych fachowców, dobrych pracowników, a także zachęcamy ich do zakładania własnego biznesu, chcemy wyposażyć ich w wiedzę z zakresu prawa pracy. Stąd współpraca z przedsiębiorcami, organizacjami, instytucjami rynku pracy,  także Państwową Inspekcją Pracy. 4 stycznia gośliliśmy przedstawiciela PIP-u pana Stanisława Golmento, który omówił zmiany w prawie pracy i skoncentrował się na szczególnie istotnych kwestiach związanych z kodeksem pracy. CKU już po raz kolejny uczestniczy w programie Kultura Bezpieczeństwa, promujemy bowiem postawy przestrzegania prawa pracy – wyjaśnia dyrektor Aneta Pierścińska-Maruszewska.
12 stycznia 2018 r. w placówce na Sandomierskiej odbędzie się konkurs ze znajomości Kodeksu pracy przeprowadzony przez PIP. Natomiast na początku lutego dla słuchaczy CKU z wykładem poświęconym oszustwom gospodarczym wystąpi nauczyciel akademicki WSBiP.

Dzięki umiejętnemu kształceniu wielu absolwentów CKU z powodzeniem odnajduje się na rynku pracy.

Warto skorzystać z bogatej oferty Centrum Kształcenia Ustawicznego. Jak informuje dyrektor CKU, wnioski do szkół i na kwalifikacyjne kursy zawodowe osoby dorosłe mogą składać do 20 stycznia 2018 r. do sekretariatu (ul. Sandomierska 26A).

 

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "W CKU o prawie pracy i przedsiębiorczości"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


"Wyższa