Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie - Rekrutacja 2019 /></a></div>	<br>
	
	
<div class=

Prąd Wisły porwał18-latkę. Strażacy wyłowili z rzeki ciało młodej kobiety

W środę (30 maja 2018 r.) przed godziną 12 służby ratunkowe zostały powiadomione o zdarzeniu do jakiego doszło na terenie gminy Ożarów w miejscowości Nowe. Grupa młodych ludzi przebywała nad brzegiem Wisły. W pewnym momencie 18-latka, która spacerowała brzegiem rzeki zniknęła pod powierzchnią wody. Towarzyszące jej osoby próbowały udzielić jej pomocy oraz powiadomiły służby ratunkowe. Policja na miejsce skierowała funkcjonariuszy, w tym policjanta z psem służbowym. 

Policjanci na miejscu zdarzenia wykonywali działania, które miały na celu sprawdzenie brzegów wzdłuż rzeki Wisły. Akcje ratunkową na wodzie prowadziła straż pożarna. Po kilku godzinach strażacy wydobyli ciało młodej kobiety, która nie dawała oznak życia. Policjanci na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Opatowie wykonywali wszelkie czynności. Policja będzie teraz wyjaśniała dokładne okoliczności przyczyny tej tragedii. 

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Prąd Wisły porwał18-latkę. Strażacy wyłowili z rzeki ciało młodej kobiety"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*