Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego bierze udział w konkursie „Wzorowa Łazienka”

Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego bierze udział w konkursie „Wzorowa Łazienka”. Jest to jedyna szkoła z Ostrowca, która zgłosiła się do tego programu. Jego celem jest poprawa stanu higieny i czystości w polskich szkołach, a tym samym zwiększenie bezpieczeństwa i dbałości o zdrowie najmłodszych. W szkole, która zbierze największą liczbę punktów, Domestos przeprowadzi remont toalet o wartości 30 000 zł. A 100 szkół z największą w kolejności liczbą punktów otrzyma roczny zestaw produktów Domestos, aby ich łazienki również mogły być wzorowo czyste!

Prosimy o oddanie głosu na nasza ostrowieką szkołę, można to zrobić wchodząc na https://www.wzorowalazienka.pl/vote/406

Za każdy głos szkoła otrzymuje 1 punkt. Dodatkowe 20 punktów można zdobyć za zakup dowolnego produktu marki Domestos. Głosując trzeba podać dane z paragonu i załączyć jego zdjęcie. Nie ma znaczenia liczba produktów marki Domestos na paragonie.

Do tegorocznej edycji konkursu zgłosiło się aż 270 szkół z całej Polski, a my już jesteśmy na 120 miejscu. Powoli przesuwamy się do przodu, jednak do zwycięstwa jeszcze sporo brakuje. Dlatego potrzebujemy państwa głosów, za które z góry dziękujemy. Głosowanie trwa do 21 czerwca 2018 r. – mówi Anna Trojanowska, Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Świętokrzyskim.

A tak nowe łazienki wyobrażają sobie najmłodsi uczniowie SMS.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego bierze udział w konkursie „Wzorowa Łazienka”"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*