Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie - Rekrutacja 2019 /></a></div>	<br>
	
	
<div class=

Pędził audi 183 km/h, miał 1,5 promila alkoholu i cofnięte uprawnienia do kierowania. Grozi mu 2 lata więzienia

Duże problemy czekają 43 – latka z gminy Górno, który wczoraj kilka minut przed godziną 8 w miejscowości Cedzyna pędził audi 183 km/h drogą ekspresową, a w organizmie miał 1,5 promila alkoholu i cofnięte uprawnienia do kierowania. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości ustawodawca przewidział kare do 2 lat pozbawienia wolności.

 

W niedzielę kilka minut przed godziną 8 patrolujący drogę krajową nr 74 policjanci z kieleckiej drogówki, przy użyciu wideorejestratora, w który wyposażone jest służbowe BMW, wykonali pomiar prędkości pojazdu audi, którego kierujący gnał z prędkością 183 km/h w miejscu gdzie dopuszczana prędkość to 120 km/h. Po zatrzymaniu do kontroli okazało się, że za kierownicą niemieckiego auta siedzi 43 – latek z gminy Górno. Zapytany przez funkcjonariuszy o powód pośpiechu mężczyzna odpowiedział, że kupił hot doga na stacji paliw i bardzo chciał go zjeść jeszcze ciepłego w plenerze zalewu w Cedzynie. Zachowanie kierującego od razu wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy i został on poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, które wykazało, że 43 – latek ma 1,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto w trakcie czynności mężczyzna nie okazał uprawnień do kierowania pojazdami ponieważ stracił je wcześniej za jazdę po alkoholu. Mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne zachowanie będzie teraz tłumaczył się przed sądem, a za czyny których się dopuścił grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Pędził audi 183 km/h, miał 1,5 promila alkoholu i cofnięte uprawnienia do kierowania. Grozi mu 2 lata więzienia"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*