Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie - Rekrutacja 2018 - UMCS Lublin

Ostrowiec Świętokrzyski


Wypadek w Karczmie Miłkowskiej w gminie Kunów

W niedzielę 2 września 2018 roku w godzinach nocnych samochód osobowy uderzył w ogrodzenie posesji w miejscowości Karczma Miłkowska w gminie Kunów. W wyniku zdarzenia dwóch podróżujących mężczyzn zostało rannych.

Działania ratownicze trwały ponad godzinę. Udział w nich brało 3 samochody ratowniczo-gaśnicze, w tym 10 strażaków. Działania straży pożarnej po przybyciu na miejsce zdarzenia polegały na udzieleniu natychmiastowej kwalifikowanej pomocy medycznej dwóm rannym mężczyznom wraz z przybyłymi na miejsce akcji zespołami pogotowia ratunkowego oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Jeden z rannych leżał na jezdni obok pojazdu, miał obrażenia głowy, był z nim utrudniony kontakt słowny. Drugi zaś poszkodowany mężczyzna o własnych siłach opuścił pojazd, miał liczne stłuczenia. Następnie ranni zostali przetransportowani do szpitala przez karetki pogotowia ratunkowego. Po zakończeniu akcji ratunkowej na miejscu zdarzenia pozostała policja celem dalszych czynności dochodzeniowych – mówi kpt. Sebastian Klaus, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Foto: PSP Ostrowiec

1 Kommentar på "Wypadek w Karczmie Miłkowskiej w gminie Kunów"

  1. Drodzy ślepcy. Nie ma miejscowości Karczma Miłkowska – jest MIŁKOWSKA KARCZMA. Pojechać i przeczytać na drogowskazie!!!!!!!!!!!

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*