Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie - Rekrutacja 2019 /></a></div>	<br>
	
	
<div class=

Próbował porwać 11-latkę. Teraz szuka go policja. Mamy jego wizerunek

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św. poszukują widocznego na portrecie pamięciowym mężczyznę, który w dniu 10 maja 2018 roku w Ostrowcu Św. przy skrzyżowaniu ulicy Bałtowskiej i Aleja Jana Pawła II około godziny 17.30 popełnił przestępstwo na szkodę małoletniej 11-letniej dziewczynki polegające na przytrzymywaniu jej, szarpaniu i usiłowaniu doprowadzenia do stojącego nieopodal pojazdu przy przystanku autobusowym.

W związku z tym zdarzeniem został sporządzony portret pamięciowy. Sprawcą był mężczyzna w wieku około 40 lat, wzrostu około 180cm, szczupłej budowy ciała, cera normalna blada, włosy ciemne, po bokach krótkie, w środkowej części na górze głowy włosy średniej długości zaczesane do góry tzw. irokez, w lewej brwi posiadał kolczyk zakończony kulkami, w lewym uchu umieszczone koło tzw. tunel. Ubrany był w spodnie długie w kolorach szaro- zielono -czarno -białych typu bojówki, koszulkę z krótkim  rękawem z napisem Nike – mówi Sylwester Kaniewski, rzecznik ostrowieckiej policji. 

Osoby które rozpoznają mężczyznę widocznego na portrecie pamięciowym lub posiadają wiedzę na temat tego zdarzenia, proszone są  o kontakt osobisty z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św. przy ul. Al. 3-go Maja 9 w Ostrowcu Św.  lub telefoniczny  pod numerami telefonu  41 267 12 57 lub 112.

 

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Próbował porwać 11-latkę. Teraz szuka go policja. Mamy jego wizerunek"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*