Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie - Rekrutacja 2019 /></a></div>	<br>
	
	
<div class=

Bójka w centrum miasta. Wszystko nagrał miejski monitoring

W środę (26 września br.) około godziny 19:30, w samym centrum miasta, uwagę inspektora dyżurnego Straży Miejskiej mającego podgląd na system kamer zlokalizowanych w rejonie Rynku zwróciło dwóch mężczyzn przechodzących przez ulicę w miejscu niedozwolonym.

W pewnym momencie na środku skrzyżowania doszło do brutalnej fizycznej napaści. Jeden z mężczyzn bez wyraźnej przyczyny zaatakował drugiego, zadając mu serię uderzeń zarówno pięściami jak i nogami, po czym zostawiając nieprzytomnego na środku ulicy Starokunowskiej zaczął oddalać się w kierunku ulicy Iłżeckiej.
Dzięki błyskawicznej reakcji inspektora dyżurnego Straży Miejskiej obserwującego całe zajście możliwe było podjęcie natychmiastowych działań. Powiadomiony o zdarzeniu patrol interwencyjny Straży Miejskiej ujął napastnika i udzielił poszkodowanemu pierwszej pomocy przedmedycznej oraz zabezpieczył miejsce zdarzenia.
Pobity mężczyzna trafił do szpitala, a agresor będący pod wpływem alkoholu został doprowadzony do policyjnej izby zatrzymań. Wszystko wskazuje na to, że napastnik wkrótce stanie przed sądem, gdzie odpowie za swoje zachowanie.

Foto: Kadr z filmu miejskiego monitoringu

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Bójka w centrum miasta. Wszystko nagrał miejski monitoring"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*