73-letni mężczyzna zmarł w nieokreślonych okolicznościach

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim prowadzi postępowanie w sprawie spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu 73-latka w wyniku czego mężczyzna zmarł. Do zdarzenia doszło 25 lipca 2018 roku około godz. 18:00 w Ostrowcu Świętokrzyskim na ulicy Sandomierskiej.

Rzecznik prasowy ostrowieckiej policji w rozmowie z naszą redakcją potwierdził, że okoliczności zdarzenia nie są znane. Mężczyzna ten trafił z obrażeniami głowy do szpitala, gdzie zmarł. Wydział Kryminalny prowadzi dochodzenie w tej sprawie. Czy 73-latek był ofiarą pobicia, czy może był to nieszczęśliwy wypadek? Kryminalni prowadzą śledztwo i proszą wszystkich świadków zdarzenia o pomoc.

Policja zwraca się z prośbą do osób będących świadkami tego zdarzenia bądź jeśli znają jego okoliczności –  proszeni są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Aleja 3 Maja 9 (pokój nr D-2-8) od poniedziałku do piątku w godz. 08.00 – 15.00 nr tel. (0-41) 26 71 160 lub (205) lub całodobowo pod nr 112.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "73-letni mężczyzna zmarł w nieokreślonych okolicznościach"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*