Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie - Rekrutacja 2019 /></a></div>	<br>
	
	
<div class=

Wesprzyj Psiaka – Wpłać Piątaka już w ten piątek

Po raz kolejny będzie można wesprzeć ostrowieckie, bezdomne zwierzęta podczas koncertu charytatywnego „Wesprzyj Psiaka – Wpłać Piątaka”. To już szósty raz, kiedy Zespół Pomocy Koleżeńskiej i OSPZ „Animals” organizują to wydarzenie, tym razem zabawa w rytmie disco połączona ze szczytnym celem odbędzie się w Restauracji „Regasa” 14 grudnia, od godziny 20:00.

Okres zimowy to okres, w którym pomoc dla bezdomnych psiaków jest najbardziej potrzebna. Społeczeństwo jednak nie zawsze reaguje na potrzeby zwierzaków, a my, przy okazji takich akcji, zachęcamy do działania i reagowania. Nie pozostawiajmy bezdomniaka zdanego na siebie samego, pochylmy się nad jego losem i udzielmy wsparcia – mówi Patryk Stępień, lider Zespołu Pomocy Koleżeńskiej i organizator koncertu.

Dajemy azyl bezdomnym zwierzętom z naszego miasta. Wesprzeć nas można przekazując darowiznę pieniężną bądź rzeczową – karmę, kołdry, koce, poduszki itp., ale również poprzez udział w takich akcjach. Pieniądze przeznaczane są na leczenie chorych psiaków i ich pobyt w hotelikach – mówi prezes OSPZ „Animals” Barbara Pastuszka.

Wstęp na koncert to charytatywna cegiełka w wysokości 7 zł., która zostanie przeznaczona na wsparcie podopiecznych stowarzyszenia „Animals”.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Wesprzyj Psiaka – Wpłać Piątaka już w ten piątek"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*