Akt oskarżenia wobec instruktora nauki jazdy o molestowanie seksualne kursantek

Prokuratura Rejonowa Kielce-Zachód w Kielcach zakończyła śledztwo przeciwko Jerzemu Cz. podejrzanemu m.in. o doprowadzenie kursantek szkoły nauki jazdy do poddania się tzw. innym czynnościom seksualnym.

Ostatecznie prokurator przedstawił w toku śledztwa Jerzemu Cz. zarzuty popełnienia dwóch ciągów przestępstw. Pierwszy dotyczy doprowadzenia w okresie od grudnia 2016 r. do sierpnia 2018 r. łącznie 12 pokrzywdzonych kursantek szkoły nauki jazdy do poddania się innym czynnościom seksualnym, a drugi naruszenia nietykalności cielesnej kolejnych dwóch z nich.

Przesłuchany w charakterze podejrzanego Jerzy Cz. nie przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów, złożył natomiast wyjaśnienia zasadniczo sprzeczne z ustalonym stanem faktycznym. W dniu dzisiejszym prokurator skierował w tej sprawie akt oskarżenia do Sądu Okręgowego w Kielcach. Oskarżonemu grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Akt oskarżenia wobec instruktora nauki jazdy o molestowanie seksualne kursantek"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*