Z policyjnych raportów

W Ostrowcu Świętokrzyskim nieznany sprawca w klatce schodowej jednego z bloków dokonał kradzieży torebki należącej do 85 –latki, w której znajdowały się pieniądze w kwocie 50 złotych oraz dokument tożsamości. Zdarzenie miało miejsce 20 maja 2019 r.

Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia dwóch okien w jednym z mieszkań w Ostrowcu Świętokrzyskim. Właściciel oszacował wartość strat na kwotę 1000 złotych. Zdarzenie miało miejsce 16 maja 2019 roku.

Na terenie jednej z posesji w Ostrowcu Świętokrzyskim, nieznany sprawca z niezamkniętego garażu,  dokonał kradzieży pilarki spalinowej, kosy spalinowej, wkrętarki oraz różnego rodzaju narzędzi. Właściciel oszacował wartość strat na kwotę blisko 3000 złotych. Zdarzenie miało miejsce na początku maja br.

W Ostrowcu Świętokrzyskim z salonu sprzedaży telefonii komórkowej, nieznany sprawca dokonał kradzieży dwóch nowych telefonów.  Właściciel oszacował wartość strat na kwotę ponad  2500 złotych. Zdarzenie miało miejsce na początku maja br.

Na jednym z parkingów przyblokowych w Ostrowcu Świętokrzyskim, nieznany sprawca dokonał uszkodzenia nadwozia samochodu osobowego marki Seat Ibiza. Właściciel oszacował wartość strat na kwotę 1000 złotych. Zdarzenie miało miejsce 14 maja 2019 roku.

Mieszkaniec gminy Iwaniska na jednym z internetowych portali ogłoszeniowych wystawił na sprzedaż konsolę do gier za kwotę 1400 złotych. Jej kupno telefonicznie zaoferował mężczyzna podający, że mieszka w Olsztynie. Kontrahent należność miał uiścić „za pobraniem” i zobowiązał się przysłać we własnym zakresie kuriera, który ostatecznie przyjechał do sprzedającego i odbierał paczkę. Zgłaszający do chwili obecnej nie otrzymał pieniędzy za sprzedany towar oraz kontakt ze sprzedającym się urwał. Zgłoszenie na policję wpłynęło 18 maja 2019 r.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Z policyjnych raportów"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*