Policja zatrzymała sprawcę kradzieży. Pieniądze odzyskano - Kurier Ostrowiecki

Policja zatrzymała sprawcę kradzieży. Pieniądze odzyskano

Ostrowieccy policjanci zatrzymali 34 – letniego mężczyznę podejrzewanego o kradzież z mieszkania pieniędzy w kwocie 11800 złotych. Mężczyzna wykorzystał chwilową nieobecność w mieszkaniu 74-letniej kobiety, zabrał pieniądze z szafy i próbował uciec. Szybko został jednak zatrzymany. Policjanci odzyskali skradzione pieniądze, a sprawca trafił do policyjnej celi. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie w jednym z bloków na terenie osiedla w Ostrowcu Świętokrzyskim. Policjanci zostali powiadomieni o awanturze pomiędzy kobietą i mężczyzną, która miała miejsce w klatce schodowej bloku mieszkalnego. Gdy przybyli na miejsce funkcjonariusze wyjaśniali powód nieporozumienia miedzy mężczyzną a kobietą, w tym momencie do mundurowych podeszła kobieta informując, że przed chwilą ktoś z jej mieszkania ukradł pieniądze w kwocie ponad 10 tysięcy złotych. Policjanci natychmiast ustalili i zatrzymali 34-letniego sprawcę kradzieży. W trakcie przeszukania policjanci ujawnili skradzione pieniądze w kwocie 11800 złotych, które trafiły do właścicielki.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszy zarzuty. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Policja zatrzymała sprawcę kradzieży. Pieniądze odzyskano"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*