Policja będzie kierować ruchem w ramach akcji "Znicz 2015" - Kurier Ostrowiecki

Policja będzie kierować ruchem w ramach akcji „Znicz 2015”

W ramach akcji „Znicz 2015” w dniach od 30 października od godz. 06.00 do 2 listopada 2015 roku do godz. 22.00 policjanci z ostrowieckiej komendy będą prowadzić dodatkowe działania na terenie powiatu ostrowieckiego.

Celem działań będzie przede wszystkim zapewnienie uczestnikom ruchu drogowego bezpieczeństwa podczas podróży oraz sprawnego poruszania się pojazdami w rejonie cmentarzy. W związku z dużym natężeniem ruchu w tym okresie  policjanci będą stale monitorować płynność ruchu pojazdów i w zależności od potrzeb będą ręcznie regulować ruchem w celu jego usprawnienia. W rejonie nekropolii zostaną wprowadzone ograniczenia w zatrzymywaniu się i parkowaniu pojazdów.
Policjanci w ramach działań „Znicz 2015” będą współpracować z ostrowiecką  Strażą Miejską, organizacją  „STRZELEC” oraz wolontariuszami z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Solca nad Wisłą. Wolontariusze będą udzielać pomocy osobom starszym w przemieszczaniu się po nekropoliach oraz we wskazywaniu wolnych miejsc parkingowych.

Zmiany w organizacji ruchu będą obejmować:

W rejonie nekropolii przy ulicy Ostrowieckiej w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz przy cmentarzach w Waśniowie i Szewnie  wprowadzony będzie obustronny zakaz  zatrzymywania pojazdów.

Przy cmentarzu w Szewnie z przeznaczeniem do parkowania pojazdów udostępniony zostanie teren pobliskiego Zespołu Szkół przy ulicy Langiewicza 3 .

Źródło: KPP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Policja będzie kierować ruchem w ramach akcji „Znicz 2015”"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*