Nowi zarządzający ostrowieckimi DPS-ami - Kurier Ostrowiecki

Nowi zarządzający ostrowieckimi DPS-ami

Z dniem 1 grudnia 2015 r. prace na stanowiskach Dyrektorów Domów Pomocy Społecznej w Ostrowcu Świętokrzyskim rozpoczęły Panie: Joanna Gałęzia oraz Agnieszka Sobańska.

Komisja konkursowa w dniu 20 listopada 2015 r. przeprowadziła rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami na stanowiska dyrektorów Domów Pomocy Społecznej.

Na obydwa stanowiska tj. Dyrektora DPS Osiedle Słoneczne 49 i Dyrektora DPS przy ul. Grabowieckiej 7 w sumie trzy osoby złożyły oferty spełniające wymogi formalne określone w ogłoszeniu.

26 listopada 2015 r. Zarząd Powiatu Ostrowieckiego podjął uchwałę w sprawie zatrudnienia od dnia 1 grudnia 2015 roku Pani Agnieszki Sobańskiej na stanowisko dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Ostrowcu Świętokrzyskim, Osiedle Słoneczne 49 i Pani Joanny Gałęzia na stanowisko dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Ostrowcu Świętokrzyskim, ul. Grabowiecka 7.

01.12.2015_3b01.12.2015_3a

Pani Agnieszka Sobańska od 2013 roku pełniła funkcję Kierownika Warsztatów Terapii Zajęciowej przy ulicy Rzeczki w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wcześniej przez 20 lat pracowała w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Pani Joanna Gałęzia pełniła obowiązki Dyrektora Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Grabowieckiej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Od 2011 do 2015 roku zatrudniona w Fundacji Pomocna Dłoń prowadzącej Centrum Integracji Społecznej, ostatnio na stanowisku głównego księgowego. Społecznie Prezes Stowarzyszenia „RAZEM” prowadzącego WTZ oraz placówkę opiekuńczo-wychowawczą w Małachowie.

Źródło i foto: Starostwo powiatowe

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Nowi zarządzający ostrowieckimi DPS-ami"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*