Sukces ostrowieckiej reprezentacji Taekwondo - Kurier Ostrowiecki

Sukces ostrowieckiej reprezentacji Taekwondo

12 grudnia w Łopienniku odbył się Mikołajkowy Turniej w Taekwondo Olimpijskim. Nie zabrakło tam ostrowieckiej, dziesięcioosobowej reprezentacji, odrobinę okrojonej ze względu na choroby. Nasi zawodnicy przywieźli 10 medali.

Jest to fajny turniej  pierwszego kontaktu, gdzie dzieci w  miłej i koleżeńskiej atmosferze, przy asyście Świętego Mikołaja rywalizują sportowo i doskonale się bawią – mówi trener Wioletta Walerowicz. Dzieci rywalizowały w konkurencjach sprawnościowych:  wyskoku dosiężnym, kopnięciach na czas oraz w walkach na piankowe pałki. Młodzicy również w  kyorugi czyli walkach oraz układach formalnych. Nasi zawodnicy spisali się na medal zdobywając 10 krążków: 3 złote, 3 srebrne i 4 brązowe.  Podwójni medaliści to: Patrycja Jasiak , która zdobyła dwa złote medale i Dominik Czaja, który zdobył złoty i srebrny medal. Srebrne medale w walkach przypadły Piotrowi Stecowi i Jakubowi Sieroniowi. Kolejne brązowe krążki dorzucili Aleksandra Ćwikła, Michał Niedbała, Jakub Fulara i Jan Kwiecień.  Pierwszy raz w zawodach startowali Filip Majewski i Aleksandra Wawrzosek, którzy zdobywali w ten sposób swoje pierwsze szlify w turniejowych zmaganiach. Wszystkim zawodnikom gratulujemy wyników i sportowej postawy oraz życzymy dalszych sukcesów.

WP_20151212_11_59_23_Pro WP_20151212_12_09_24_Pro WP_20151212_15_36_54_Pro

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkich chętnych do aktywnego spędzania czasu zarówno w formie rekreacji ruchowej jak i sporu Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego zaprasza na treningi w PSP nr 7 na Pułankach. Dodatkowe informacje uzyskają Państwo pod nr tel: 504810868.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Sukces ostrowieckiej reprezentacji Taekwondo"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*