Sprawcy włamania zatrzymani przez ostrowiecką policję - Kurier Ostrowiecki


Sprawcy włamania zatrzymani przez ostrowiecką policję

Ostrowieccy policjanci zatrzymali troje nastolatków w wieku 17, 18 oraz 19 lat podejrzewanych o dokonanie kradzieży z włamaniem do punktu gastronomicznego. Sprawcy skradli około 300 butelek różnego rodzaju napoi oraz pieniądze w kwocie 830 złotych. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

O włamaniu do jednego z punktów gastronomicznych, ostrowieccy policjanci zostali powiadomieni w miniony wtorek. Jak wynikało ze złożonego przez właściciela zawiadomienia, nieustaleni wówczas sprawcy do wnętrza lokalu dostali się przez okno. Skradli około 300 butelek różnego rodzaju napoi oraz pieniądze w kwocie 830 złotych. Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich. Ich ustalenia już w środę doprowadziły do zatrzymania trzech osób podejrzewanych o dokonanie tego przestępstwa. Są nimi dwie nastolatki w wieku 17 i 18 lat oraz 19–letni brat starszej z nich. Wszyscy są mieszkańcami Ostrowca Świętokrzyskiego. W trakcie przeszukania piwnicy użytkowanej przez 18–latkę i jej starszego brata funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli większość skradzionego mienia.

Wszyscy troje usłyszeli dzisiaj zarzuty kradzieży z włamaniem, do których się przyznali. Teraz sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Sprawcy włamania zatrzymani przez ostrowiecką policję"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*