Jak spełniać marzenia? Autorskie spotkanie z Michałem Majem

Autorskie spotkanie z Michałem Majem pod tytułem „Jak spełniać marzenia?” odbędzie się 26 listopada 2016 roku o godzinie 17:00 w Galeria Fotografii MCK, przy Al. 3 Maja 6.

maj-132-of-21-kopiowanie maroko-20-kopiowanie

Podczas spotkania, Michał opowie o swoich pierwszych podróżach – na Alaskę, przez wschodnie wybrzeże USA, Koleją transsyberyjską przez Rosję, do Mongolii i Chin, a także do Maroka, Indii. Podzieli się swoimi przygodami podczas wyjazdów, pokaże zdjęcia z podróży a także opowie jak zorganizował swoje wyjazdy i jak zaplanować podobną podróż na własną rękę.  

Michał Maj – Absolwent III Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowcu, podróżnik, autor bloga zyciejestpiekne.eu i książki „Jak spełniać marzenia? Spróbuj niemożliwego”. Michał stworzył swoją listę marzeń pełną aktywności, które chciałby zrealizować.

wizual02a-kopiowanie wizual05a-kopiowanie

Przez kilka lat udało mu się wykreślić kilka pozycji z listy. Między innymi jeździł taksówką po Nowym Jorku, wychylał głowę w kolei transsyberyjskiej, szusował na nartach na Saharze, mieszkał w jurcie w Mongolii czy widział niedźwiedzie na Alasce.

Na swoim blogu zyciejestpiekne.eu, dzieli się na bieżąco historiami z podróży, a także podpowiada jak zorganizować swój wyjazd i jak realizować  własne marzenia.  9 listopada wydał swoją książkę, w której opowiedział przygody ze swoich pierwszych podróży.

– Mimo milionów obaw, ruszałem w kolejne miejsca, bo odkryłem, że podróżowanie to świetny sposób na poznawanie nie tylko świata, ale i samego siebie. Dzięki podróżom moje życie po prostu zmieniło się na lepsze – mówi Michał Maj.

Redakcja „Kuriera Ostrowieckiego” poleca udział w autorskim spotkaniu z Michałem Majem.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Jak spełniać marzenia? Autorskie spotkanie z Michałem Majem"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*