31-letni mężczyzna zatrzymany za posiadanie 124 gramów amfetaminy - Kurier Ostrowiecki

31-letni mężczyzna zatrzymany za posiadanie 124 gramów amfetaminy

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy w nocy zatrzymali 31 – letniego mężczyznę podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna miał przy sobie blisko 124 gramy amfetaminy. Za to przestępstwo ustawodawca przewidział karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj ostrowieccy kryminalni w wyniku podjętych działań ustalili, że 31 – letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego może posiadać narkotyki. Kiedy złożyli wizytę w jego mieszkaniu, ich ustalenia potwierdziły się. 31- latek w kieszeni spodni miał foliową torebkę, w której znajdował się biały proszek, wstępnie zidentyfikowany jako amfetamina w ilości ponad 123 gramy. Narkotyki zostały zabezpieczone, a ich właściciel trafił do policyjnej celi. Dzisiaj usłyszy zarzuty.

Funkcjonariusze będą również ustalać, jak mężczyzna wszedł w ich posiadanie. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani za  posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "31-letni mężczyzna zatrzymany za posiadanie 124 gramów amfetaminy"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*