Ostrowiec, Opatów: Dopalacze zabezpieczone przez policjantów - Kurier Ostrowiecki

Ostrowiec, Opatów: Dopalacze zabezpieczone przez policjantów

Opatowscy policjanci zabezpieczyli kolejne dopalacze. Na początku w trakcie interwencji podjętej wobec 21-letniego mieszkańca gm. Opatów zabezpieczyli trzy saszetki z dopalaczami. Natomiast w trakcie kontroli pomieszczeń zajmowanych przez mężczyznę zabezpieczono jeszcze 10 torebek z zawartością proszku.

W ubiegłym tygodniu w godzinach wieczornych opatowscy policjanci otrzymali informację, że jeden z mieszkańców gm. Opatów może posiadać przy sobie substancje psychoaktywne. Mundurowi po przybyciu na wskazane miejsce ustalili, że 21–latek zakupu dokonał w jednym ze sklepów w Ostrowcu Świętokrzyskim i posiadłą przy sobie trzy torebki z tzw. dopalaczami. W trakcie kontroli pomieszczeń zajmowanych przez młodzieńca w jego miejscu zamieszkania zabezpieczone zostało jeszcze 10 opakowań z dopalaczami o nazwach „CHERY KOKOLINO”. Wszystkie substancje zostały zabezpieczone i trafiły do policyjnego laboratorium, a ich posiadacz został przesłuchany.

Jeśli specjalistyczne badania potwierdzą, że są to substancje zakazane to ich posiadaczowi zostaną przedstawione zarzuty ich posiadania. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Foto: KPP Opatów

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Ostrowiec, Opatów: Dopalacze zabezpieczone przez policjantów"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*