Noworoczny Turniej Piłki Nożnej 2017 - Kurier Ostrowiecki


Noworoczny Turniej Piłki Nożnej 2017

Tradycyjnie w pierwszą niedzielę po Sylwestrze spotkamy się na boisku piłkarskim Orlik Ogrody, by przywitać nowy rok na sportowo. 8 stycznia 2017 roku o godzinie 10 rozpocznie się ósma już edycja Noworocznego Turnieju Piłki Nożnej w kategorii OPEN o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św., organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

W zawodach mogą brać udział osoby pełnoletnie (posiadające dowód osobisty) zgłoszone do zawodów na formularzu zgłoszeniowym (do pobrania na stronie www.mosir.ostrowiec.pl). Kadra zespołu może składać się maksymalnie z 10  zawodników (drużyny występują w 6 osobowym składzie, w tym bramkarz).

Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są w siedzibie MOSiR (ul. Świętokrzyska 11, pokój 2.39). Można wysłać je również za pośrednictwem poczty e-mail na adres biuro@mosir.ostrowiec.pl. Akces gry można zgłosić również telefonicznie (41 2475517 – od poniedziałku do piątku w godz. 7-15). Zgłoszenia przyjmowane będą do 4 stycznia 2017 r. System rozgrywek i zasady gry ustalone zostaną na spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się 4 stycznia o godz. 14.00 na Orliku Ogrody.

Drużyny, które zajmują miejsca I–III otrzymują Puchary ufundowane przez Prezydenta Miasta Ostrowca Św. oraz nagrody rzeczowe. Wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju otrzymują pamiątkowe dyplomy. Tradycyjnie każdy uczestnik będzie mógł również liczyć na kiełbaskę z grilla i gorącą herbatę.
Warunkiem udziału w turnieju będzie dokonanie opłaty wpisowej w wysokości 100 zł, która zostanie przeznaczona na koszty organizacyjne turnieju.
Ilość miejsc jest ograniczona (Organizatorzy zakładają udział do 9 zespołów).

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Noworoczny Turniej Piłki Nożnej 2017"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*