Narkotyki pod wanną. Nielegalne środki ujawnili ostrowieccy kryminalni. - Kurier Ostrowiecki


Narkotyki pod wanną. Nielegalne środki ujawnili ostrowieccy kryminalni.

Ostrowieccy kryminalni zatrzymali 32- letniego mieszkańca miasta podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna posiadał przy sobie ponad 9 gramów suszu marihuany, a w trakcie przeszukania jego mieszkania dodatkowo policjanci zabezpieczyli ponad 8 gramów amfetaminy. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z ostrowieckiej komendy ustalili, że 32 – letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego może trudnić się narkotykowym procederem. Wczoraj po południu złożyli wizytę w mieszkaniu mężczyzny. 32 – latek  posiadał przy sobie zawiąiątko z roślinnym suszem, wstępnie zidentyfikowanym jako marihuana w ilości ponad 9 gramów. W trakcie przeszukania jego mieszkania, pod wanną w łazience funkcjonariusze dodatkowo ujawnili  i zabezpieczyli amfetaminę w ilości ponad 8 gramów. Zabezpieczono również akcesoria służące do porcjowania narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszy zarzuty. Śledczy będą także ustalać w jaki sposób wszedł w ich posiadanie. Za to przestępstwo Ustawa o przeciwdziałaniu narkomani przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności. 

Foto: KPP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Narkotyki pod wanną. Nielegalne środki ujawnili ostrowieccy kryminalni."

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*