Przerażające raporty Policji - Kurier Ostrowiecki


Przerażające raporty Policji

W ostatnim czasie na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego i powiatu ostrowieckiego dzieje się dużo złego. Prezentujemy dla Państwa raport z ostatnich wydarzeń, które miały miejsce na terenie miasta i powiatu.

5 maja br. w Ostrowcu Świętokrzyskim na ulicy Solidarności nieustaleni dotychczas sprawcy po uprzednim odcięciu wewnątrz studzienek kablowych, dokonali kradzieży 65 mb kabla telekomunikacyjnego o wartości 2684 zł na szkodę sieci telekomunikacyjnej.

Tego samego dnia w Galerii Ostrowiec nieznany sprawca wykorzystując chwilową nieuwagę pokrzywdzonej dokonał kradzieży torby materiałowej z zawartością dokumentów, kartą bankową oraz pieniędzmi w kwocie 40 zł. Wszystko na łączną kwotę 150 zł na szkodę 20-letniej kobiety.

Również 5 maja br. w Ostrowcu Świętokrzyskim na terenie szkoły, nieznany dotychczas policji sprawca, dokonał kradzieży z pozostawionego w szatni plecaka, telefonu komórkowego wartości około 1000 zł na szkodę 43-letniej zgłaszającej 

1 Kommentar på "Przerażające raporty Policji"

  1. To jest przerażające?
    Myślałem, że jakaś grupa przestępcza grasuję albo znowu jakiś gwałciciel do kastracji porusza się po mieście i nie można go namierzyć.

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*