Dwie nastolatki dokonały rozboju - Kurier Ostrowiecki


Dwie nastolatki dokonały rozboju

W sobotę policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich zatrzymali 18 i 16 -latkę podejrzane o dokonanie rozboju na nieletniej mieszkance Ostrowca Świętokrzyskiego. 16 -latka za popełnienie czynu karalnego odpowie przed sądem rodzinnym. Natomiast 18 -latce może grozić kara do 12 lat pozbawienia wolności.

W sobotni wieczór policjanci otrzymali informację, że na jednym z osiedli w Ostrowcu Świętokrzyskim doszło do nieporozumienia z udziałem kilku młodych kobiet. Na miejsce natychmiast zostali skierowani funkcjonariusze. Mundurowi ustalili, że 16 -latka i 18 -latka najpierw zażądały pieniędzy od 16 -letniej ostrowczanki, a gdy ich nie otrzymały szybko przeszły od słów do czynów. Używając przemocy zabrały pokrzywdzonej pieniądze w kwocie 12 złotych oraz telefon komórkowy. Policjanci szybko zatrzymali sprawczynie.

16 -latka za popełnienie czynu karalnego odpowie przed sądem rodzinnym. Natomiast 18 -latce może grozić kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Dwie nastolatki dokonały rozboju"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*