21-latek uszkodził elewację bloku. Przed ostrowieckimi policjantami schował się pod samochodem - Kurier Ostrowiecki


21-latek uszkodził elewację bloku. Przed ostrowieckimi policjantami schował się pod samochodem

Ostrowieccy dzielnicowi zatrzymali sprawcę uszkodzenia elewacji bloku mieszkalnego na terenie miasta. 21 – latek farbą w sprayu pomalował ścianę budynku powodując straty w wysokości 250 złotych. Za wykroczenie, którego się dopuścił odpowie teraz przed sądem.

W środę około południa dzielnicowi patrolujący ulicę Mickiewicza w Ostrowcu Świętokrzyskim zauważyli młodego mężczyznę, który malował farbą w sprayu ścianę na bloku mieszkalnym. Kiedy mężczyzna zauważył idących w jego stronę policjantów zaczął uciekać. Próbując się ukryć wszedł pod zaparkowany w pobliżu samochód. Szybko jednak został zatrzymany. Spółdzielnia mieszkaniowa wyceniła straty na kwotę 250 złotych. 21- latek został już przesłuchany. Przyznał się do uszkodzenia elewacji poprzez pomalowanie jej farbą. Sprawa trafi teraz do sądu.  Za to wykroczenie grozi kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywna.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "21-latek uszkodził elewację bloku. Przed ostrowieckimi policjantami schował się pod samochodem"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*