Policja zatrzymała rozbójników - sprawców pobicia 25-letniego mieszkańca Ostrowca Św. - Kurier Ostrowiecki


Policja zatrzymała rozbójników – sprawców pobicia 25-letniego mieszkańca Ostrowca Św.

Ostrowieccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 21 i 23 lat, podejrzewanych o dokonanie rozboju na 25 – latku. Sprawcy pobili pokrzywdzonego i skradli jego telefon komórkowy, dokumenty i pieniądze w kwocie 230 złotych. Za to przestępstwo grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek około godziny 22:00 w jednej z miejscowości w gminie Waśniów. Z ustaleń wynika, że 25 – latek tego dnia wspólnie z dwoma znajomymi mężczyznami  w wieku 21 i 23 lat spożywał alkohol. Kiedy wracali do domu, nagle jeden z nich uderzył pokrzywdzonego,  a kiedy ten się przewrócił wspólnie z drugim znajomym zaczęli kopać 25- latka po całym ciele. Następnie okradli go, zabierając z kieszeni pieniądze w kwocie 230 złotych, telefon komórkowy i dokumenty. Pokrzywdzony o całym zajściu powiadomił ostrowieckich policjantów. Wczoraj wieczorem funkcjonariusze zatrzymali 21 i 23 latka. Dzisiaj śledczy przedstawią im zarzuty dokonania rozboju. Za to przestępstwo grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Policja zatrzymała rozbójników – sprawców pobicia 25-letniego mieszkańca Ostrowca Św."

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*