Z kraju: Potrąciła 17-latka na przejściu dla pieszych. Monitoring zarejestrował wypadek - Kurier Ostrowiecki


Z kraju: Potrąciła 17-latka na przejściu dla pieszych. Monitoring zarejestrował wypadek

Wczoraj w Krasnymstawie doszło do bardzo groźnego zdarzenia drogowego z udziałem pieszego. Kierująca osobowym audi na przejściu dla pieszych potrąciła 17-latka. Na szczęście obrażenia jakie odniósł nie były poważne. Kobieta straciła prawo jazdy.

 

– Wczoraj około godziny 11.30 na ul. Okrzei w Krasnymstawie doszło do potrącenia pieszego. Kierująca audi 51-letnia mieszkanka Krasnegostawu na oznakowanym przejściu dla pieszych najechała na  17-latka. Jak ustalili policjanci mieszkaniec Krasnegostawu przechodził przez przejście od strony prawej – patrząc z punktu widzenia kierującej. Nie zauważyła ona młodzieńca pomimo, iż z przeciwnej strony oczekiwał inny pojazd. 17-latek trafił do szpitala. Tam okazało się, iż obrażenia jakie doznał to ogólne potłuczenia. Obydwoje uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi – mówi podkom. Piotr Wasilewski, oficer prasowy KPP w Krasnymstawie.

Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy. Ponadto zostanie przeciwko niej skierowany wniosek o ukaranie do Sądu.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Z kraju: Potrąciła 17-latka na przejściu dla pieszych. Monitoring zarejestrował wypadek"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*