56-letni mężczyzna zabarykadował się w swoim mieszkaniu przy ulicy Mickiewicza. Do akcji wkroczyli antyterroryści z Kielc - Kurier Ostrowiecki

56-letni mężczyzna zabarykadował się w swoim mieszkaniu przy ulicy Mickiewicza. Do akcji wkroczyli antyterroryści z Kielc

Dzisiaj (28 maja 2018 r.) o godzinie 9:50 dyżurny ostrowieckiej Komendy Policji otrzymał zgłoszenie o tym, że w mieszkaniu w jednym z bloków przy ulicy Mickiewicza przebywa mężczyzna, a z relacji tego mężczyzny wynika, że może on posiadać niebezpieczne materiały. Z nieustalonych przyczyn mężczyzna nie chciał nikomu otworzyć drzwi. W związku z tym na miejscu policjanci oraz inne służby przeprowadzali swoje działania. W akcji udział brali również policjanci z zespołu negocjacyjnego, którzy podejmowali rozmowy z mężczyzną mające skłonić mężczyznę do otwarcia drzwi. 

Na miejscu przeprowadzono ewakuacje mieszkańców bloku nr 11 i 9. Wyłączono z ruchu także część ulicy Mickiewicza. O godzinie 12:45 policjanci z samodzielnego pododdziału antyterrorystycznego policji z Kielc dokonali siłowego wejścia do tego mieszkania i zatrzymali w nim 56-letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego. W chwili obecnej trwają czynności mające ustalić czy mężczyzna posiadał w mieszkaniu niebezpieczne materiały.   

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "56-letni mężczyzna zabarykadował się w swoim mieszkaniu przy ulicy Mickiewicza. Do akcji wkroczyli antyterroryści z Kielc"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*