Reklama
Rafał Schab
Śmierć 50-letniego mężczyzny. Ciało znaleziono w rzece Kamienna w Bałtowie - Kurier Ostrowiecki
Reklama
Konrad Kronig

Reklama
Jolanta Madioury

Reklama
Jarosław Rusiecki

Śmierć 50-letniego mężczyzny. Ciało znaleziono w rzece Kamienna w Bałtowie

W niedzielę (27 maja 2018 r.) po godzinie 15 ciało 50-letniego mężczyzny znaleziono przy rzece Kamienna w Bałtowie. Do służb natychmiast wpłynęło zgłoszenie o nieprzytomnym mężczyźnie znajdującym się w rzece. Straż Pożarna natychmiast do zdarzenia zadysponowała 4 samochody ratowniczo-gaśnicze oraz łódź ratowniczą – łącznie 13 strażaków. 

– Po przybyciu zastępów na teren akcji, stwierdzono, że na brzegu rzeki leży mężczyzna bez oznak życia. Działania ratowników polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ewakuowaniu poszkodowanego w miejsce umożliwiające prowadzenie działań kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz wykonaniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej. W trakcie naszych czynności ratunkowych na miejsce przybył Zespół Ratownictwa Medycznego, któremu przekazano poszkodowanego. Niestety lekarz pogotowia stwierdził zgon mężczyzny – relacjonuje przebieg akcji ratowniczej st. kap. Barbara Majdak, oficer prasowy ostrowieckich strażaków.

Aby poznać dokładne przyczyny śmierci mężczyzny, ciało zabezpieczono do sekcji zwłok. Ze wstępnym ustaleń wykluczono na ten moment udział osób trzecich. Najprawdopodobniej do zdarzenia doszło w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Foto: PSP Ostrowiec (zdjęcia mł.kpt. Dariusz Kroczak)

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Śmierć 50-letniego mężczyzny. Ciało znaleziono w rzece Kamienna w Bałtowie"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*