Drugi sprawca napadu na stacje paliw zatrzymany

Ostrowieccy policjanci zatrzymali 24 –letniego mężczyznę, który był współsprawcą rozboju, do którego doszło w ubiegłym tygodniu na jednej ze stacji paliw. Jego 22- letni kompan został zatrzymany zaraz po zdarzeniu i obecnie przebywa w areszcie. Dzisiaj 24-latek usłyszał zarzuty i zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego.

Szybka reakcja policjantów z ostrowieckiej komendy doprowadziła do zatrzymania wczoraj 24 –letniego ostrowczanina, który podejrzany jest dokonanie rozboju. Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu na jednej ze stacji paliw. Wtedy to, mężczyzna wspólnie ze swoim 22 –letnim kompanem grożąc ekspedientce użyciem niebezpiecznych narzędzi, skradł ponad 1600 zł. Młodszy ze sprawców zatrzymany został na gorącym uczynku. Obecnie przebywa w areszcie.

Bezpośrednio po dokonaniu przestępstwa 24 –latek uciekł. Od tamtej pory był poszukiwany przez ostrowieckich policjantów. Wczoraj, kiedy pojawił się ponownie na stacji został rozpoznany przez pracowników, którzy szybko powiadomili funkcjonariuszy.  Mundurowi natychmiast przybyli na miejsce. 24 -latek został zatrzymany i dzisiaj usłyszał już zarzuty dokonania rozboju. Teraz zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie wobec niego środków zapobiegawczych.

Za to przestępstwo grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Drugi sprawca napadu na stacje paliw zatrzymany"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*