Ośrodek szkolenia Primo i Optima

Reklama Pizze Świata

CKU dziękuje

Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim serdecznie dziękuje panom Krzysztofowi Dziobie oraz Arkadiuszowi Chudzikowi za współpracę podczas realizacji kwalifikacyjnego kursu zawodowego w zakresie kwalifikacji wyodrębnionej w zawodzie rolnik, w tym za stworzenie komfortowych i profesjonalnych warunków do odbycia egzaminu zewnętrznego w gospodarstwie rolnym.

Kwalifikacyjny kurs zawodowy w zawodzie rolnik zainicjowaliśmy w 2018 r., od tamtej pory cieszy się dużym zainteresowaniem i udało nam się zrealizować kilka jego edycji. Aby sprostać ministerialnym wytycznym, musieliśmy ściśle współpracować z rolnikami uprawiającymi rolę oraz prowadzącymi hodowlę zwierząt, posiadającymi nowoczesne maszyny rolnicze. Wszyscy, do których kierowaliśmy prośbę o współpracę (przypomnę, byli to pan Marek Chlebny, państwo Chudzikowie, państwo Dziobowie), okazywali nam wiele życzliwości, bezpłatnie wspierając nasz proces kształcenia. CKU jest placówką otwartą i przyjazną wszystkim, ale także otrzymuje wiele wsparcia od bezinteresownych i dobrych ludzi, za co serdecznie dziękujemy – mówi Aneta Pierścińska-Maruszewska, dyrektor CKU.

Zapraszamy zatem kolejnych chętnych do nauki w tym zawodzie.

1 Kommentar på "CKU dziękuje"

  1. Pozdrawiam wszystkich rolników i mam nadzieję, że testy teoretyczne dobrze wszystkim poszły https://www.testy.egzaminzawodowy.info/rolnik a praktyka też zdana.

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*