Ośrodek szkolenia Primo i OptimaNietrzeźwy spowodował kolizję

W ręce ostrowieckich stróżów prawa wpadł 45-latek. Mężczyzna mając ponad 2,5 promila alkoholu wsiadł za kierownicę swojego volkswagena i spowodował kolizję. Teraz ostrowczanin odpowie przed sądem, grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

W czwartek, kilka minut po godzinie 20:00 dyżurny ostrowieckiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie o kolizji drogowej z udziałem nietrzeźwego kierującego. Do zdarzenia miało dojść na skrzyżowaniu ul. Reńskiego i Żeromskiego. Policjanci natychmiast podjęli interwencję. Na miejscu ustalili, że 45-letni mężczyzna kierując samochodem osobowym marki Volkswagen uderzył w tył fiata oczekującego na zmianę sygnalizacji świetlnej. Badanie alkomatem wskazało, że ostrowczanin miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił już swoje prawo jazdy.

Teraz za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości 45-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz kilkuletni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Odpowie również za spowodowanie kolizji drogowej.

Policjanci apelują o rozsądek i trzeźwość za kierownicą. Pamiętajmy, że alkohol w znacznym stopniu wpływa na funkcjonowanie organizmu człowieka. Kierowanie po alkoholu stwarza ogromne zagrożenie dla życia i zdrowia wszystkich uczestników ruchu.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Nietrzeźwy spowodował kolizję"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*