Ośrodek szkolenia Primo i OptimaGroźny wypadek z udziałem motocyklisty w powiecie opatowskim. W wypadku brał udział mieszkaniec Ostrowca Św. [Foto]

Foto: KPP Opatów

Dozorem policji oraz poręczeniem majątkowym zakończyła się brawurowa jazda 29-letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego. Mężczyzna w minioną środę kierując motocyklem doprowadził do zdarzenia drogowego na terenie powiatu opatowskiego. Ponadto posiadał przy sobie 20 gramów metamfetaminy. Mężczyzna ma również na swoim koncie aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. Więcej poniżej!

W minioną środę około godziny 15 dyżurny opatowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem motocyklisty w miejscowości Truskolasy. Na miejscu okazało się, że 29-letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego, kierując motocyklem suzuki wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna nie odniósł poważnych obrażeń. Okazało się natomiast, że posiadał przy sobie 20 gramów metamfetaminy. W trakcie czynności wyszło również na jaw, że nie powinien w ogóle wsiadać na jednoślad ponieważ, ma aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. Badanie alkomatem wykazało, że jest trzeźwy, jednak jego stan psychofizyczny wskazywał, że może znajdować się pod działaniem innych środków. Kierującemu została pobrana krew do badań, od ich wyników zależy dalszy los mężczyzny.

W czwartek 29-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Prokurator Prokuratury Rejonowej w Opatowie zastosował w tym przypadku dozór policji oraz poręczenie majątkowe.

Foto: KPP Opatów

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Groźny wypadek z udziałem motocyklisty w powiecie opatowskim. W wypadku brał udział mieszkaniec Ostrowca Św. [Foto]"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*