Ośrodek szkolenia Primo i OptimaWypadek busa z ciężarówką na S7 w Skarżysku-Kamiennej, 6 osób zabranych do szpitala

Foto: PSP Starachowice

W poniedziałek 6 września br. ok godz. 05:16 z Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Kielcach wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze ekspresowej S7 w Skarżysku-Kamiennej w kierunku Kielc między węzłami Skarżysko Północ i Skarżysko Centrum. Więcej poniżej!

Po dojeździe na miejsce zdarzenia jednostek ochrony przeciwpożarowej stwierdzono, że samochód osobowy (bus) Renault najechał na tył naczepy samochodu ciężarowego przewożącego kruszywo.  Na miejscu zdarzenia obecny był patrol policji oraz zespoły ZRM które udzielały pomocy medycznej osobom poszkodowanym. Strażacy, jedną z osób poszkodowanych uwolnili za pomocą narzędzi hydraulicznych. Kierowca samochodu ciężarowego nie odniósł obrażeń, natomiast z dziewięciu osób podróżujących busem, sześć osób zostało poszkodowanych. Zostali oni zabrani do szpitala  na dalsze badania. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, sorpcji wyciekłych płynów eksploatacyjnych, odłączeniu napięcia w pojazdach oraz na udzieleniu KPP osobom poszkodowanym. Na czas trwania działań służb przez około 4 godziny były utrudnienia w ruchu na pasie jezdni w stronę Kielc. W działaniach udział brały 4 zastępy (16 strażaków) Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej – informuje asp. Rafał Maciejczak, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej Skarżysko-Kamienna.

Foto: PSP Skarżysko-Kamienna

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Wypadek busa z ciężarówką na S7 w Skarżysku-Kamiennej, 6 osób zabranych do szpitala"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*