Ośrodek szkolenia Primo i Optima

Tragiczny wypadek w Ostrowcu Świętokrzyskim

Foto ilustracyjne

Dzisiaj w nocy (niedziela, 10.10.2021 r.) w Ostrowcu Świętokrzyskim doszło do tragicznego wypadku. W zderzeniu udział brały dwa samochody osobowe. Do tej tragedii doszło na skrzyżowaniu ulic Radwana i Polnej. Sprawca był pod wpływem alkoholu. Istnieje podejrzenie, że był także pod wpływem narkotyków. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św. o tym zdarzeniu dostał informacje około godziny 2:20. Więcej poniżej!

Kierujący pojazdem marki BMW 19-letni mężczyzna, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, kierującemu pojazdem marki volvo. Pojazdem tym kierował 32-letni mężczyzna, a podróżowało nim łącznie cztery osoby. Dwie osoby zostały zabrane do szpitala. Był to 75-letni mężczyzna oraz 36-letni mężczyzna. Niestety, na skutek poniesionych w wypadku obrażeń najstarszy z mężczyzn zmarł w szpitalu. Nie ucierpieli w tym wypadku 32-letni kierujący oraz 9-latek, który również podróżował tym pojazdem. Więcej poniżej!

Sprawca wypadku (kierujący BMW) zbiegł z miejsca zdarzenia, ale szybko został zatrzymany przez ostrowieckich policjantów. Na ten moment wiemy, że 19-latek był nietrzeźwy, miał ponad promil alkoholu w organizmie. Istnieje także podejrzenie, że mógł być pod wpływem narkotyków. Wraz z kierującym BMW policjanci zatrzymali 18-latkę i 22-letniego mężczyznę, którzy podróżowali razem ze sprawcą. 22-latek miał przy sobie marihuanę.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Tragiczny wypadek w Ostrowcu Świętokrzyskim"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*