Do zdarzenia doszło około godziny 12. Według wstępnych ustaleń opatowskiej drogówki 22-latka kierująca fiatem punto zatrzymała się za autem, którego kierowca chciał skręcić w lewo. Wtedy to w fiata uderzył jadący z tyłu opel prowadzony przez 34-latkę. W wyniku tego zdarzenia, części, które odprysneły od pojazdów biorących udział w zdarzeniu, uszkodziły busa jadącego z przeciwnej strony.
Do szpitala trafiły 51-letnia pasażerka fiata i 34-latka z opla. Po badania obie zostały zwolnione.
Foto: OSP Ożarów