O całej sytuacji został powiadomiony dyżurny ostrowieckiej komendy. Na miejsce pojechali funkcjonariusze. Przed lokalem leżał mężczyzna, któremu pomocy udzielała załoga karetki pogotowia. Niestety, życia mężczyzny nie udało się uratować. 47-latek zmarł.
Do jego śmierci najprawdopodobniej przyczyniły się obrażenia związane z pobiciem. Dokładnej odpowiedzi na pytanie co było przyczyna śmierci, dowiedzie sekcja zwłok. Policja prowadzi czynności pod nadzorem prokuratora.
W związku z tą sprawą policja zatrzymała dwie osoby. 24-letniego mężczyznę oraz 32-letnią kobietę.