W piątek 13 września około 12:30 służby otrzymały zgłoszenie od zaniepokojonego sąsiada. Niestety, nikt nie otwierał, dlatego zdecydowano się wejść siłowo. W mieszkaniu znaleziono ciała dwóch mężczyzn. Byli to 44-latek oraz 47-latek.
Zwłoki znajdowały się w stanie rozkładu. Nie jest wykluczone, że do śmierci dwóch osób ktoś się przyczynił. Policja pod nadzorem prokuratora bada tą sprawę. Znalezieni w mieszkaniu mężczyźni to najprawdopodobniej bracia.