W poniedziałek dzięki ustaleniom w ręce ostrowieckich kryminalnych „wpadło” 2 poszukiwanych. Jako pierwszy zatrzymany został 36-latek. Jak ustalili kryminalni, ostrowczanin za dokonaną kradzież ma do odpokutowania karę 171 dni pozbawienia wolności.
Mężczyzna był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Kolejno na listę osób zatrzymanych trafił 46-latek, który również poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez miejscowy sąd. Mieszkaniec naszego miasta za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego w odosobnieniu spędzi 7 miesięcy.
Opr. EW
Źródło: KPP Ostrowiec świętokrzyski