Ostrowiecka drogówka oraz 3 zastępy straży pożarnej pracują na miejscu zdarzenia. Na ten moment wiemy, że 3 osoby zostały zabrane do szpitala.
Według wstępnych ustaleń ostrowieckiej drogówki wiemy, że 62-letni kierowca Iveco najprawdopodobniej nie dostosował prędkości swojego pojazdu do warunków na drodze i na łuku drogi stracił nad nim panowanie. Zjechał z jezdni i wjechał do rowu.
Oprócz kierowcy w Iveco podróżowały dwie kobiety w wieku 56 i 24-lat. Wszyscy zostali zabrani do szpitala.
Foto: Ratownictwo Powiatu Ostrowieckiego