Według wstępnych ustaleń policji 23-letni kierowca renault, albo zasłabł, albo przysnął. Samochód zjechał na przeciwny pas ruchu i nastąpiło zderzenie z toyotą, którą kierował 50-latek. Obaj mężczyźni zostali zabrani do szpitala. Do godziny 6 nad ranem trwały utrudnienia, droga była całkowicie zablokowana, a policja kierowała objazdami.
Foto: Ratownictwo Powiatu Ostrowieckiego