Z kraju i ze świataZ kraju: Tragiczne odkrycie przy stacji kolejowej w Grębowie. Nie żyje młody mężczyzna

Z kraju: Tragiczne odkrycie przy stacji kolejowej w Grębowie. Nie żyje młody mężczyzna

Dramatyczne wydarzenia rozegrały się wczoraj po południu w Zabrniu. Około godziny 13:00 grzybiarze przebywający w okolicy stacji kolejowej Grębów natknęli się na ciało młodego mężczyzny. Zwłoki, należące do około 30-letniej osoby, znajdowały się w rejonie peronu nr 2, w pobliżu wiaty przy torowisku.

Policja. Foto ilustracyjne
Policja. Foto ilustracyjne
Źródło zdjęć: © Licencjodawca | DAREK11, Foto: Stock Adobe

Na miejsce natychmiast skierowano policję, straż pożarną oraz zespół ratownictwa medycznego. Pomimo podjętych zaawansowanych czynności ratunkowych, nie udało się przywrócić akcji serca.

Pod nadzorem prokuratora prowadzone są obecnie czynności wyjaśniające. W działaniach uczestniczy także Straż Ochrony Kolei z posterunku w Rozwadowie. Śledczy ustalają okoliczności i przyczyny śmierci mężczyzny, w tym dokładny przebieg zdarzeń oraz tożsamość zmarłego.

Na czas pracy służb rejon peronu został zabezpieczony. Policja nie przekazuje na ten moment dodatkowych informacji.

Wybrane dla Ciebie

Wyłączono komentarze

Sekcja komentarzy coraz częściej staje się celem farm trolli. Dlatego, w poczuciu odpowiedzialności za ochronę przed dezinformacją, zdecydowaliśmy się wyłączyć możliwość komentowania pod tym artykułem.

Redakcja Wirtualnej Polski