Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy starachowickiej drogówki 69-letni kierujący pojazdem marki Skoda zasłabł za kierownicą, następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z karetką pogotowia. Jedna osoba została ranna.
Ratownikom z ZRM nic się nie stało, natomiast 69-latka zabrano do szpitala w Starachowicach. Karetka nie przewoziła pacjenta, była w drodze powrotnej do bazy. Kierowcy obydwu pojazdów byli trzeźwi.